Młodzi Wariaci - strona nieoficjalna

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Krótko, zwięźle i na temat

• autor: 4rado4, 2013-04-28 14:33

W dniu dzisiejszym, nasza drużyna miała rozegrać spotkanie ligowe z ekipą Oni To Potrafią. Mecz jednak nie doszedł do skutku, bowiem Młodzi Wariaci nie zdołali zebrać składu i mecz został zweryfikowany jako v/o dla OTP.

Oni To Potrafią? ZOBACZYMY!

• autor: 4rado4, 2013-04-25 13:29

W najbliższą niedzielę, nasza drużyna rozegra upragniony mecz w PLO. Będzie to debiutanckie spotkanie naszej ekipy, bowiem dwa pierwsze mecze zostały przełożone.

Więcej w rozwinięciu

"Pizzerinki" na pierwszy/drugi ogień!

• autor: 4rado4, 2013-04-13 11:48

W dniu 11.04.2013r. na boisku MOSIRu, odbyło się spotkanie organizacyjne, podczas którego została rozlosowana pierwsza kolejka PLO.

Z kim na początek?

• autor: 4rado4, 2013-03-29 13:21

Przeworska Liga Osiedlowa, wraca do życia! Po dwuletniej przerwie, słynne już PLO znów będzie cieszyło nas swoją grą. 11 kwietnia, nasz kapitan uda się na spotkanie organizacyjne, ów ligi. Na tym też zebraniu, będzie dopracowywany regulamin rozgrywek, ustalana będzie I kolejka.

Witamy na stronie klubu Młodzi Wariaci

• autor: 4rado4, 2013-03-29 12:18
Za pośrednictwem serwisu futbolowo.pl utworzyliśmy stronę, która mamy nadzieję stanie się forum wymiany informacji dotyczących naszego klubu. Strona jest obecnie w fazie budowy, więc prosimy wszystkich zainteresowanych o cierpliwość.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Korona Lubomirscy - Manhattan Tigers
Magic Skłodowska - Magnat Team
Los Warkos - Młodzi Wariaci
Dziki Wschód - Oni To Potrafią

Młodzi Wariaci 0:3 Oni To Potrafią
Los Warkos 5:1 Dziki Wschód
Magic Skłodowska 6:7 Korona Lubomirscy
Manhattan Tigers 3:2 Magnat Team

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.